Usługi Odśnieżania

Oferujemy Państwu kompleksową usługę z zakresu odśnieżania parkingów, placów, dróg dojazdowych i wewnętrznych. Działamy szybko, bezpiecznie i skutecznie. Jeżeli chcą Państwo korzystać z usług odśnieżania zalegającego śniegu na Państwa terenach, nasza firma wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

Zimą oferujemy: odśnieżanie parkingów, odśnieżanie podwórek, odśnieżanie ulic i dróg wewnętrznych. Na życzenie klienta dysponujemy sprzętem niezbędnym do wywozu śniegu.

Każdej zimy do naszych głównych zadań należy utrzymanie w czystości ciągów komunikacyjnych pieszych i jezdnych. W tym czasie nasze serwisy porządkowe są w stanie gotowości przez 7 dni w tygodniu. Wysokiej jakości sprzęt oraz szybkość reakcji zapewniają sprawne usunięcie każdej ilości śniegu. Usuwanie oblodzeń robimy to mechanicznie (piasek), bądź chemicznie za pomocą soli.

 

                          

 

Powierzone zadania realizujemy przy wykorzystaniu doświadczonego personelu oraz odpowiedniego sprzętu: 2 Ładowarki czołowe z pługiem o szerokości 3 i 2,5 m, z gumowym lemieszem,samochody samowyładowcze: 1,5 t, 8 t oraz 28 ton, posypywarka piasku i soli o szerokości roboczej do 6 m.

Oferujemy Państwu szereg możliwości dotyczących stałej współpracy, w tym: dogodny termin płatności do 30 dni, dyspozycyjność 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje z Państwa strony, rozważymy wszystkie inne oferty współpracy, jak i terminy płatności.